We are delighted to announce that Bluefields & Mitoo are now one. Read more about the exciting news...
Go back to LondonMiddx  
Brentwood Sunday Football League
2011-2012 Season
Wednesday, 23 April 2014
Match Day :  Sunday, 15 Apr 2012 Sunday, 22 April 2012 Sunday, 29 Apr 2012
Players Suspended
There are 11 matches
Senior Division
4 5 FC Murphys v A C Boca
Blackmore Village Hall
 J. FINN
H: A.Harrington  M.Linger  R.Lowe  J.Shuttleworth  A: W.Gilburt(2)  W.Harrison  J.Ruddock(2)
H - Harold Hill v Eastside Athletic [ Home Win was awarded ]
Henderson Sports & Social Club
 C. McGovern
3 1 Hutton 'A' v Thorndon Park
Polo Fields Hutton
 M. COTTEE
H: OG  K.Siabi(2)  A: D.Robson
0 1 Wickford Rangers v Quilters
Runwell Parish Recreation Ground
 J. PEMBERTON
 A: S.Gilbert  N.Mercer
First Division
1 3 Henderson Sports v Hutton 'B'
Henderson Sports & Social Club
 D. CLARK
H: C.Zuber  A: J.Ogunkanmi  M.Skingley  J.Whelpdale  J.Ogunkanmi
Second Division
1 5 HX Galaxy v Romford Royal
Hartswood (Pitch 6)
 T. DARKE
H: L.Harrington  A: M.Dodd  C.Howard  I.Sawyer(3)
1 3 Old Upminster Hammering v Hornford Park
The Drive Warley (Pitch 2)
 D. D'URSO
H: C.Storer  A: M.Byron  T.French  S.O'Keefe  C.Reilly
Third Division
2 2 Emerson Oak v Brentwood Eagles
Emerson Park School
 S. MEREDITH
H: A.Davis  C.Hewitt  A: C.Lodge(2)  C.Lodge
5 1 Gardeners v Great Knightleys
Sawyers Hall College (Pitch #1)
 A. OLDERSHAW
H: B.Kelly  N.Pullen(2)  A.Tacey  R.Watts  A: C.Mealing  G.Sutton
2 8 Hornchurch Athletic v Heath Park 'B'
Hylands Park Hornchurch
 E. SMITH
H: M.Hand(2)  A: T.Cullinane(2)  T.Grennell  T.Hobbrough  A.Lambert(2)  H.Pye(2)
0 1 Southwater v Spread Eagle
Sawyers Hall College (Pitch 2)
 N. HODGES
 A: R.Harris
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 22 April 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 22 April 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Senr
1. Heath Park 'A'
Div1
2. Atletico Trotters
3. Great Danes
4. Havering Park Rangers
5. Ivory
6. Kingfisher Athletic
7. Lawns Park Rangers
8. Minster Town
9. Upminster Grove
Div2
10. Barn Sports 'A'
11. Elmbridge Eagles
12. Hylands Athletic
13. Ingatestone Rovers
14. Rose & Crown
15. Uphorn Park
16. Upminster All Stars
Div3
17. Barn Sports 'B'
18. Blackmore
19. CISK Sports
20. Lynton
Frndl
21. Atletico Trotters
22. Great Danes
23. Heath Park 'A'
24. Kingfisher Athletic