We are delighted to announce that Bluefields & Mitoo are now one. Read more about the exciting news...
Go back to LondonMiddx  
Greater London Womens Football League
Member of the Women's Football Pyramid
2011-2012 Season
Friday, 25 April 2014
Match Day :  Sunday, 02 Oct 2011 Sunday, 09 October 2011 Sunday, 16 Oct 2011
Players Suspended
There are 24 matches
John Greenacre Memorial Trophy
2 3 003 Colne Valley v Leyton [ Round 1 ]
 D. Goater
4 1 014 Tring Athletic v Katabella [ Round 1 ]
Miswell Lane
 N. Howard
Division One North
3 1 Camden Town v Enfield Town
Regents Park
 A. Syla
4 3 Newham Womens v Watford Development
Memorial Park
 Z. Ahmed
0 0 Northwood v Tower Hamlets
Merchant Taylors School
 J. Hayman
6 2 Tottenham Hotspur 3rds v Bushey Rangers
Frederick Knight Sports Ground
10:30 AM
 P. Panayiotou
Division One South
1 5 AFC Fulham v Regents Park Rangers
Edward Alleyn Club (Pitch 2)
 H. Achegenui
6 0 Battersea Ironsides v London All Stars
Burntwood Lane
 M. Coughlan
3 1 Hampton & Richmond Borough v Panthers Reserves
Hampton & Richmond Borough FC
 I. Skull
2 0 Petts Wood v Bromleian
Petts Wood FC
 C. Christian
Division Two North
0 5 East Barnet v Islington Borough Ladies
East Barnet Old Grammarians
12:00 PM
 J. Joseph
5 0 Hackney Womens v Northwood Reserves
Hackney Marshes East
 J. Bennett
Division Two South
2 1 AFC Phoenix v Croydon Athletic
Wandsworth Common
 D. Laughton
4 0 Bedfont Town v Fulham Compton OB Reserves
The Orchard
 L. Raihman
2 3 Carshalton Athletic Reserves v Comets
Carshalton Athletic FC
 G. Hopkins
11 1 London Phoenix v Old Actonians Reserves
John Roan Playing Fields
 J. Sage
Division Three North
3 1 Brentford Bees v Hackney Womens Reserves
Lampton School (Pitch 2)
 I. Muzuran
H - Headstone Manor v Boreham Wood Reserves [ Home Win was awarded ]
The Hive
Boreham Wood Reserves unable to field a team
1 6 Tower Hamlets Reserves v Battersea Ironsides Reserves
Victoria Park
1:30 PM
 E. Jegorovas
Division Three South
5 0 AFC Phoenix Reserves v Southfields
Wandsworth Common (Pitch 2)
 A. Herbert
2 1 Epsom Eagles v South London Women
Auriol Park
 M. Edwards
1 4 Fulham Deaf v Clapham United Reserves
Archbishop Tenison Sports Ground
7:12 AM
 M. Caswell
0 0 Orpington v Greenwich Clippers
Sparrows Den
 J. Hayes
4 4 Sloane Ladies v Merton
Royal Hospital South Grounds
1:30 PM
 D. Jenic
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 09 October 2011 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 09 October 2011.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div2N
1. Enfield Town 3rds
2. Joybabe
3. LNER
Div2S
4. Clapham United
Div3N
5. East London