We are delighted to announce that Bluefields & Mitoo are now one. Read more about the exciting news...
Go back to LondonMiddx  
Greater London Womens Football League
Member of the Women's Football Pyramid
2011-2012 Season
Thursday, 24 April 2014
Match Day :  Sunday, 25 Mar 2012 Sunday, 01 April 2012 Saturday, 14 Apr 2012
Players Suspended
There are 12 matches
John Greenacre Memorial Trophy
4 2 044 Tottenham Hotspur Reserves v Hackney Womens [ Round 4 ]
Frederick Knight Sports Ground (Pitch 2)
10:30 AM
 P. Panayiotou
1 6 045 Battersea Ironsides v Luton Town Reserves [ Round 4 ]
Burntwood Lane
11:00 AM

Kick off time subject to league agreement
 D. Laughton
Russell Cup
0 0 014 Bedfont Town v Fulham Compton OB Reserves [ Semi Final - First Leg ]
The Orchard
2:30 PM
 L. Ruocco  J. Hayman  I. Muzuran
2 4 015 Clapham United v AFC Phoenix [ Semi Final - First Leg ]
Clapham Common
At Fishponds Playing Fields, Tooting
 H. Achegenui  G. Hopkins  M. Edwards
Sue Sharples Memorial Trophy
0 2 015 Hackney Womens Reserves v Clapham United Reserves [ Semi Final - First Leg ]
Hackney Marshes East (Pitch 2)
 B. Townsend  J. Bennett  Z. Ahmed
4 2 016 Brentford Bees v Battersea Ironsides Reserves [ Semi Final - First Leg ]
Lampton School (Pitch 2)
 I. Skull  A. Syla  M. Bougouizi
Division One North
2 0 Tower Hamlets v Newham Womens
Victoria Park (Pitch 2)
1:30 PM
 P. Kenyon
2 0 Tring Athletic v Leyton
Miswell Lane
 D. Elkins
Division One South
1 4 Colne Valley v Regents Park Rangers
Lucan Pavillion
 D. Jenic
Division Three North
3 0 Boreham Wood Reserves v Tower Hamlets Reserves
Chase Lodge Playing Fields
 N. Glavin
Division Three South
H - Sloane Ladies v Southfields [ Home Win was awarded ]
Royal Hospital South Grounds
1:30 PM

Southfields unable to field a team.
 G. Pope
2 2 South London Women v Fulham Deaf
Edward Alleyn Club
 C. Gunaratnam
 
Please click here for the Fixtures & Results for Sunday, 01 April 2012 in Microsoft Excel format - Click here to include Goalscorers
Please click here to receive a Printer Friendly email of the Fixtures & Results for Sunday, 01 April 2012.
These teams without fixtures are available to play unless shown as
Div1N
1. Bushey Rangers
2. Camden Town
3. Enfield Town
4. Northwood
5. Tottenham Hotspur 3rds
6. Watford Development
Div1S
7. AFC Fulham
8. Bromleian
9. Hampton & Richmond Borough
10. London All Stars
11. Panthers Reserves
12. Petts Wood
Div2N
13. East Barnet
14. Enfield Town 3rds
15. Islington Borough Ladies
16. Joybabe
17. Katabella
18. LNER
19. Northwood Reserves
Div2S
20. Carshalton Athletic Reserves
21. Comets
22. Croydon Athletic
23. London Phoenix
24. Old Actonians Reserves
Div3N
25. East London
26. Headstone Manor
Div3S
27. AFC Phoenix Reserves
28. Epsom Eagles
29. Greenwich Clippers
30. Merton
31. Orpington